top of page
Šunų SPA Vilniuje_1

Šunų SPA Vilniuje

šunų kirpykla

ŠUNŲ KIRPYKLA

ŠUNŲ MAUDYMAS, DŽIOVINIMAS, ŠUKAVIMAS

ŠUNŲ MAUDYMAS ir DŽIOVINIMAS

ŠUNŲ KAILIO PRIEŽIŪRA

ŠUNŲ „NUKAILINIMAS"

Šunų SPA suteikia dvigubą naudą: visų pirma, sprendžiamos šėrimosi bei švaros problemos, tad į namus grįžta gerokai tvarkingesnis augintinis, o antra – Jūsų augintinis pratinamas prie visų grožio procedūrų, stengiantis kiek įmanoma labiau išvengti stresą keliančių situacijų.

Mūsų SPA tikslas yra pratinti Jūsų augintinį prie to, kad visos higienos procedūros yra ne gąsdinančios, o atvirkščiai – suteikiančios daug teigiamų emocijų. Tam pasitelkiamos vizualinės, jutiminės ir garsinės priemonės bei viskas parenkama atsižvelgiant į konkretų augintinį ir jo poreikius.

Barkvilio šunų SPA procedūros tinka ir ilgaplaukiams, ir trumpaplaukiams šunims. Taip pat priimame bet kokio dydžio bei veislės keturkojus. Jei Jūsų augintinis itin jautrus, prie visų procedūrų jis turėtų būti pratinamas po truputį, neskubant, neperžengiant šuns mokymosi ribų ir sukeliant tinkamas asociacijas.

Šunų SPA Vilniuje_2

Kiekvienos procedūros metu stebime augintinius, vertiname jų atsipalaidavimo lygį ir ateinančio apsilankymo metu tęsiame pratinimo prie SPA procedūrų ritualą, kol kirpykla šuniui pradeda kelti vien tik teigiamas emocijas.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Labai patiko šuniui procedūra, buvo labai patenkintas kai grįžom jį pasiimti. Kolektyvas labai puikus, draugiškas, puiki atmosfera.

JUSTINA

bottom of page