top of page
Šunų dresūra Vilniuje_1

PAGRINDINIS / ŠUNŲ DRESŪRA

Šunų dresūra Vilniuje

Aura Jankūnaitė šunų dresuotoja, veterinarijos felčerė Barkvilis 2.jpg

Trenerė

Aura Jankūnaitė – LKD dresuotoja bei veterinarijos felčerė. Jau ne vienerius metus padedanti gyvūnų šeimininkams suprasti jų augintinių poreikius bei elgsenos priežastis. 

SUTEIKSIME DRESAVIMO ĮGŪDŽIŲ,
kuriuos galėsite taikyti kasdien bendraudami su savo augintiniu

Šunų dresavimas neretai kelia vienokių ar kitokių iššūkių šeimininkams. Kartais sunku rasti būdą, kaip motyvuoti šunis, kartais – išgauti norimą paklusnumą, ar tiesiog netenkina tai, kaip šuniukas elgiasi namuose bei viešose vietose. Neverta tikėtis, kad šuo pats išmoks atlikti komandas, jei jo nemokysite.

Šunų dresūra prasideda nuo tos sekundės, kai šuniukas peržengia Jūsų namų slenkstį. Tad pats tinkamiausias metas pradėti mokytis yra dabar! Atsiminkite vieną – šunys visuomet daro tai, kas veikia. Vadinasi, jei Jūs neparodysite, kokia jų elgsena yra tinkama, šunys patys pasirinks, kaip jiems elgtis. O tai nebūtinai patiks Jums, kaip šeimininkui.

ŠUNŲ DRESAVIMO KAINOS

Šunų dresavimas, individuali pamoka

50 Eur

Šunų dresavimas, 5 pamokų abonementas

200 Eur

Šunys puikiai mokosi remdamiesi jiems žinomomis asociacijomis, tad tuo pasinaudodami galime sukurti mums tinkančias „nuotraukas“ šunų atmintyje. Mokymasis iš patirties yra vienas svarbiausių dalykų šuns tobulėjimo procese.

LKD trenerė Aura Jankūnaitė

Šunų dresūra Vilniuje_2

Šunų dresūra susideda iš labai aiškių taisyklių, motyvacijos, apdovanojimų bei abipusių pastangų. Kiekvienai komandai ar elgesio normai susiformuoti reikia laiko, nepriklausomai kokio amžiaus šunį auginate. Dažnai tam, kad užtikrintumėte sklandų procesą, reikalinga profesionalo pagalba. Tačiau tai nereiškia, kad patiems dirbti nereiks – atvirkščiai, gausite aiškias instrukcijas, kaip atlikti pratimus namuose ir kokį rezultatą turėsite pasiekti.

Šunų dresavimas neturi būti darbas – tai turi būti kasdienybė. Tik tuomet galima tikėtis, kad rezultatai bus tokie, kokių ir siekiate. Be to, kol nesukursite ryšio su savo augintiniu, tol jis nebus linkęs Jūsų klausyti arba klausys tik tada, kai jam bus patogu.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Mes labai džiaugiamės Jus atradę! Mūsų šuniukai lanko darželį su dresūros treniruotėmis. Nuoseklus darbas su trenere duoda apčiuopiamus rezultatus. Matome savo šuniukų progresą ir tuo labai džiaugiamės. 

VIOLETA

DUK

Šunų dresūra Vilniuje_3
bottom of page