top of page

GYVŪNŲ VIEŠBUTIS VILNIUJE

Gyvūnų viešbutis Vilniuje_Barkvilis_1

Barkvilis – tai vieta, kurioje savo atostogas leidžia ne tik šunys bei katės, bet ir kiti naminiai augintiniai. Viešbučio patalpose priimame jūros kiaulytes bei triušiukus.

Naminių gyvūnų viešbutis sieja daugybę savo sričių profesionalų: viešbutyje dirbantis personalas turi visas reikiamas žinias, kurių reikia prižiūrint skirtingus augintojus, bendradarbiaujame su gyvūnų elgsenos specialistais bei veterinarais. Todėl galime pasiūlyti pačią patikimiausią ir kokybiškiausią priežiūrą bet kokios rūšies augintiniams.

Priežiūra daugeliui 

Kiekvienas gyvūnas atvyksta su savo narveliu, kad būtų užtikrinamas kuo mažesnis streso lygis. Vietą, kurioje apsistos Jūsų augintinis, parenkame pagal konkretų gyvūną, atsižvelgdami į jo fizinę bei psichologinę sveikatą: vieniems reikia ramybės ir tylos, kitiems patinka stebėti veiksmą viešbutyje, treti renkasi artimesnį komunikavimą su kitais viešbučio svečiais ar personalu.

Individualios

paslaugos

Gyvūnų viešbutis Vilniuje_Barkvilis_2

Tam, kad viešnagė būtų dar malonesnė, naudojame feromonus bei aromaterapiją. Daugeliui augintiniui nurimti padeda ir atpalaiduojanti muzika, kuri skamba visame viešbutyje.

Smulkieji gyvūnai jaučia lygiai tokį patį stresą dėl vietos pasikeitimo, kaip ir katės ar šunys, todėl jiems būtina suteikti pakankamai erdvės ir laiko apsiprasti. Be to, jiems taip pat reikia ir fizinės, ir protinės iškrovos, todėl jei tik yra galimybė leidžiame viešbučio svečiams dienos užsiėmimų metu tyrinėti aplinką, naudojame išmaniuosius žaislus bei skanėstus motyvacijai didinti.

Be streso

Gyvūnų viešbutis didžiuojasi, jog tarp savo svečių turėjo įvairių smulkių graužikų, triušių, vėžliukų... Kadangi gyvūnų viešbutis priima tik nedidelį skaičių gyvūnų, kiekvienam iš jų, nepriklausomai nuo rūšies, skiriamas individualus dėmesys ir laikas.

Rūpinamės visais

Augintinių viešbutis suteikia viską, kad Jūsų augintinis viešnagės metu būtų laimingas ir sveikas. Esame pasiryžę ne tik nuodugniai laikytis Jūsų reikalavimų dėl palikto augintinio, bet ir pritaikome savo turimą žinių bagažą, parinkami tinkamas veiklas bei bendravimo metodą.

Laimingas ir sveikas augintinis

SMULKIŲ GYVŪNŲ PRIEŽIŪROS KAINA

 19 Eur / para darbo dienomis*

 25 Eur / para savaitgaliais bei šventinėmis dienomis*

rupinimasis_icon.png

Maitinimas šeimininkų atvežtu maistu

poilsis_icon.png

Namelio tvarkymas

smart_toys_icon.png

Priėmimo laikas 9 - 18 val

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

"Paskutinę praktikos dieną supratau, kad Barkvilio mokymai iš tiesų veikia. Barkvilio viešbutyje su katėmis tvarkiausi tarsi būčiau profesionali kačių auklytė. 

Teorinių ir praktinių užsiėmimų laukiau su nekantrumu, jaučiausi puikiai, noras gilintis į kačių pasaulį, į profesionalaus gyvūnų prižiūrėtojo veiklą, tik dar labiau sustiprėjo.  Teorinė medžiaga, tikslinės namų darbų užduotys, vertingi patarimai, sutarčių, klausimynų šablonai bei itin naudinga praktika pateisino mano lūkesčius".

DIANA

bottom of page