top of page

ŠUNŲ VIEŠBUTIS VILNIUJE

ŠUNŲ VIEŠBUTIS VILNIUJE_Barkvilis_1

Barkvilio komanda rūpinasi ne tik Jūsų augintinio saugumu, bet ir didelį dėmesį skiria jo savijautai.  Puikiai fizinei ir emocinei būsenai užtikrinti vien vedžiojimo ir maitinimo nepakanka, todėl viešnagės metu pritaikome pačias naudingiausias, pozityviausias veiklas, parinktas atsižvelgiant į konkretaus augintinio poreikius.

Pozityvios veiklos

Išmanūs žaislai

Viešbutyje naudojame išmaniuosius žaislus, skirtingus nusiraminimo skatinimo metodus, aromaterapiją, feramonus. Personalui atidžiai prižiūrint, leidžiame šunims bendrauti tarpusavyje, mokome įvairių triukų – stengiamės, kad šunys būtų kokybiškai užimti kiekvieną dieną.

Šunų viešbutyje vienu metu apsistoja nedidelis kiekis augintinių, todėl kiekvienam iš jų užtikrinamas individualus dėmesys.

BŪKITE RAMŪS, VISKUO PASIRŪPINTA

viesbutis_icon.png

ASMENINIAI
KAMBARĖLIAI

Kad Jūsų šuniukas jaustųsi saugus, jam yra skirtas atskiras jaukus viešbučio kambarėlis. Didelių bei mažų veislių šunų kambarėliai randasi skirtingose erdvėse.

sunu_kambareliu_icon.png

REGULIARŪS PASIVAIKŠČIOJIMAI

Pasivaikščiojimų skaičius bei trukmė priklauso tik nuo Jūsų augintinio poreikių. Svarbiausia mums - saugumas, todėl augintiniai laiką leidžia uždarose lauko arba vidaus aikštelėse.

elgsenos_icon.png

PATYRĘ 
SPECIALISTAI

Šunų priežiūra viešbutyje rūpinasi atsakingi bei didelį žinių bagažą turintys darbuotojai. Mūsų komandoje dirba veterinarijos gydytojai, felčeriai bei šunų dresuotojai.

rupinimasis_icon.png

RŪPINAMĖS
JAUTRIAIS ŠUNIMIS

Jei Jūsų augintinis itin jautrus, rekomenduojame skirti papildomo laiko šuns pratinimui prie viešbučio: siūlome dienos centro paslaugas arba dresuotojos konsultaciją, kuri padės užtikrinti, kad būsima viešnagė praeitų kuo sklandžiau.

ŠUNŲ VIEŠBUČIO KAINOS

ŠUNIUKO IKI 10 KG PRIEŽIŪROS KAINA

 33 Eur/para darbo dienomis*

 44 Eur/para savaitgaliais bei šventinėmis dienomis*

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

  • Jaukus kambarėlis Jūsų šuns saugumui bei jaukumui;

  • Specialisto sudaryta individuali dienotvarkė;

  • Komfortiškas laikas atvežti bei pasiimti​​ augintinį: 9:00-18:00 val.

Skaityti daugiau >

sunu_kambareliu_icon.png

Reguliarūs pasivaikščiojimai

uzimtumas_icon.png

Specialisto sudaryta individuali dienotvarkė

viesbutis_icon.png

Asmeninis kambarėlis

ŠUNS VIRŠ 10 KG PRIEŽIŪROS KAINA

35 Eur/para darbo dienomis*

50 Eur/para savaitgaliais bei šventinėmis dienomis*

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

  • Jaukus kambarėlis Jūsų šuns saugumui bei jaukumui;

  • Specialisto sudaryta dienotvarkė;

  • Komfortiškas laikas atvežti bei pasiimti​​ augintinį: 9:00-18:00 val.

Skaityti daugiau >

sunu_kambareliu_icon.png

Reguliarūs pasivaikščiojimai

uzimtumas_icon.png

Specialisto sudaryta individuali dienotvarkė

viesbutis_icon.png

Asmeninis kambarėlis

Šunų viešbutis neturėtų kelti papildomo streso nei šeimininkui, nei augintiniui, todėl prieš kiekvieną ilgesnę viešnagę šuo turi būti supažindintas su nauja aplinka, žmonėmis bei būsima rutina. Viešbučio personalas mielai atsakys į visus iškylančius klausimus apie šuns pratinimą prie viešbučio paslaugų.

Jokio

streso!

Kiekvienas mūsų svečias bent kartą per viešnagę pabūna tikru „modeliu“: sukuriame ištisą nuotraukų ir vaizdo įrašų seriją, kurioje fiksuojame linksmiausias atostogų viešbutyje akimirkas.

Fotosesija

Šunų viešbutis Vilniuje_Barkvilis

Mūsų tikslas – laimingas šuo, todėl stengiamės, kad šunų viešbutis būtų ta vieta, į kurią Jūsų augintinis norėtų grįžti ne vieną kartą.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Labai rekomenduoju. Mūsų Pupa mergaitė su charakteriu. Personalas puikiai pasirūpino ir prieš vizitą net mus, šeimininkus nuramino, kad patys nestresuotume. Pasiėmėm laimingą augintinę. Ačiū, grįšime! ⚘

EGLĖ

bottom of page