top of page

KAČIŲ VIEŠBUTIS VILNIUJE

Kačių viešbutis Vilniuje_Barkvilis_1

Rūpinamės

sveikata

Mūsų kačių priežiūra apima ne vien švaros palaikymą jų kambarėliuose. Mes daug dėmesio skiriame individualiam bendravimui bei jų socialumo skatinimui. Labai svarbu užtikrinti ir fizinę sveikatą, todėl kačių priežiūra besirūpinanti viešbučio komanda apžiūri kiekvienos jiems patikėtos katės akis, ausis bei kailį, valo ir rūpinasi jų būkle.

Tinkamas

bendravimo būdas

Stengiamės, kad nakvynė viešbutyje kiekvienam augintiniui būtų kuo malonesnė, todėl daug dėmesio skiriame komunikavimui su kate. Pagrindinė personalo užduotis - rasti tinkamiausią bendravimo būdą net su itin jautriomis katėmis.

Ypatingas

komfortas

KAČIŲ PRIEŽIŪRA

KAČIŲ PRIEŽIŪROS KAINA

 19 Eur/para darbo dienomis*

 25 Eur/para savaitgaliais bei šventinėmis dienomis*

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

  • Privatus kambarėlis su stoglangiu Jūsų katės saugumui ir jaukumui;

  • Draskyklė ir pilna dėžutė bentonitinio kraiko Jūsų katės fiziniams poreikiams tenkinti;

  • Komfortiškas laikas atvežti bei pasiimti​​ augintinį: 9:00-18:00 val.

Skaityti daugiau >

kaciu_kambareliai_icon.png

Bentonitinis

kraikas

uzimtumas_icon.png

Specialisto sudaryta individuali dienotvarkė

viesbutis_icon.png

Asmeninis kambarėlis

Viešbutyje yra įrengtos specialios kliūtys bei laipynės, kurios padeda katėms išsikrauti fiziškai bei yra itin populiarios viešnagės metu. Be to, naudojame ir įvairius išmanius žaislus, specialius galvosūkius bei skanėstus. Tam, kad viešnagė Jūsų augintiniui būtų dar malonesnė, kačių viešbučio patalpose naudojame feromonus – jie padeda lengviau adaptuotis naujoje erdvėje.

Fizinis

aktyvumas

Prireikus, visuomet konsultuojamės su kačių elgsenos specialistais bei veterinarijos gydytojais.

Jums pageidaujant, atliksime kačių SPA bei kitas higienos procedūras, pavyzdžiui, nagų kirpimą. Taip pat pasirūpinsime gyvūno kailio būkle.

Kačių viešbutis pritaikytas įvairiems kačių poreikiams, tad jei Jūsų katė turi specifinių poreikių - būtinai apie tai informuokite mūsų komandą.

Platus

paslaugų spektras

Kačių viešbutis Vilniuje_Barkvilis_16

Mūsų komanda mielai papasakos apie Jūsų katės savijautą bei emocinę būseną viešnagės metu. Be to, nuotraukos bei vaizdo įrašai apie augintinius kiekvieną dieną talpinami socialiuose tinkluose bei gali būti siunčiami ir asmeniškai.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Ačiū Jums, kad pasirūpinote mūsų katyte! Jautėmės saugiai ir buvome užtikrinti, kad ja bus pasirūpinta, nes darbuotojos tiesiog nuostabios ir mylinčios. Su katyte buvo užsiimta, ji nebuvo išsigandusi ir, manau, tikrai neblogai praleido dienas be šeimininkų! Buvo pasirūpinta visais katytės specialiais poreikiais, ji buvo laiku pamaitinta ir išmyluota. Labai ačiū Jums.

IEVA

bottom of page