Gyvūnų kirpykla Vilniuje_1

Gyvūnų kirpykla Vilniuje

Gyvūnų kirpykla – tai vieta, kurioje galime pasirūpinti bet kokio Jūsų augintinio švara. Barkvilio kirpykloje siūlome ne tik šunų ar katinų kirpimą, bet ir visų smulkiųjų gyvūnų nagų priežiūrą.

Jei šios procedūros nėra atliekamos reguliariai, gyvūnas netgi gali pradėti kentėti nuo lėtinių susirgimų! Smulkiųjų gyvūnų senėjimo procesai dažnai yra greitesni nei šunų ar katinų, todėl įvairios higienos procedūros turėtų būti atliekamos nuo mažens, kad suaugus nebekeltų papildomo streso.

Bet kuri kirpykloje atliekama procedūra yra paremta principu „Be streso“. Tai reiškia, kad naudojami įvairūs nusiraminimo metodai bei streso mažinimo technikos, pritaikytos konkrečiam augintiniui, stengiantis, kad jis būtų kuo ramesnis.

Gyvūnų kirpykla Vilniuje_2

Prireikus kirpėja mielai pasidalins įžvalgomis apie tolimesnę kailio priežiūrą, higieninių procedūrų ypatumus. Kiekvienas augintinis vis kitoks, tad individualus dėmesys augintiniui padeda atrasti tai, ko jam reikia iš tikrųjų. Mūsų tikslas – sveikas ir laimingas augintinis!

Mokėjimas pasirūpinti skirtingomis gyvūnų rūšimis reikalauja didelio žinių bagažo: kirpėjos nuolatos atnaujina savo žinias ir stengiasi, kad kiekvienos procedūros metu Jūsų augintinis gautų kuo kokybiškesnę priežiūrą, paremtą jo fiziologija.

Mūsų komandą sudaro savo darbą puikiai išmanantys specialistai, todėl visuomet galime rasti išeitį net ir kebliausioje situacijoje. Pavyzdžiui, jei Jūsų augintiniui reikalinga speciali procedūra (pavyzdžiui, triušio dantų kirpimas), į pagalbą pasitelkiame veterinarijos gydytoją: atvykus, visų pirma, nustatoma bendra gyvūno būklė, surenkama anamnezė ir atliekama procedūra.

Jei Jūsų augintiniui reikalinga sedacija, apie tai būtinai būsite informuoti prieš imantis tolimesnių veiksmų. Atvykęs gydytojas taip pat gali padaryti kasmetinių skiepų vakcinaciją, peržiūrėti mitybos kokybę bei pateikti rekomendacijas apie gyvūno priežiūrą ateityje. Jums pageidaujant, bus atlikti reikiami kraujo ar šlapimo tyrimai, pritaikyti papildai ir vitaminai.

GYVŪNŲ KIRPYKLOS KAINOS

Kitų gyvūnų kirpykla

Pvz.: triušiai, jūrų kiaulytės ir pan.

1 val. 

nuo 22 Eur

DUK

Gyvūnų kirpykla Vilniuje_3