top of page

KAČIŲ ŠUKAVIMAS VILNIUJE

Kačių šukavimas Viniuje_1

Kačių šukavimas asocijuojasi su atsipalaidavimu ir tarsi savaime turėtų būti malonus užsiėmimas. Tačiau dažniausiai būna toli gražu ne taip – katės nesileidžia, bando išvengti šukavimo, kartais draskosi ar net bando kąsti. O kur dar visur aplink skraidantys plaukai... Galų gale ir rezultatas nedžiugina, nes atrodo, kad kai kurių vietų apskritai neįmanoma iššukuoti...

Jei Jums pažįstama ši situacija, tai profesionali kačių šukavimo paslauga skirta būtent Jūsų augintiniui!

KAČIŲ ŠUKAVIMO PROCEDŪRA

Kačių kirpykloje šukavimo procedūrai naudojami tik kokybiški šepečiai bei šukos, kurie puikiai išima plauką, tačiau nebrėžia odos, nesukelia skausmo ir diskomforto. Todėl katėms šukavimas tampa gerokai malonesnis. Be to, šukuojant katės užkeliamos ant kirpimo stalo, tad kirpėja gali nesunkiai iššukuoti bet kurią katės kūno vietą ir nepalikti perteklinių plaukų.

Kokybiškos

priemonės

Sveikas

kailis

Šukuojant reikia keisti kryptis, žinoti kuria linkme auga plaukas. Taip katės kailiukas nebus traumuojamas, o atvirkščiai – taps purus ir sveikas.

Kačių šukavimas Viniuje_2

Kačių kirpykloje galime paruošti Jūsų augintinį būsimoms parodoms – tinkamai paruoštas kailis atskleis visą Jūsų augintinio grožį.

KAČIŲ ŠUKAVIMO KAINA

Kačių šukavimas (be sedacijos)

Trumaplaukės katės

1 val. 30 min.

nuo 34 Eur

Kačių šukavimas (be sedacijos)

Ilgaplaukės katės

2 val. 30 min.

nuo 50 Eur

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Puiki SPA procedūra, viskas labai rūpestingai, greitai ir maloniai! Rekomenduoju, jeigu Jūsų augintinis plaukų kamuoliukas

RASA

bottom of page