top of page
Gyvūnų viešbutis_Barkvilis_1

Gyvūnų viešbutis

sunu_kambareliu_icon.png

ŠUNŲ VIEŠBUTIS

kaciu_kambareliai_icon.png

KAČIŲ VIEŠBUTIS

smulkiuju_kambariukas_icon.png

KITŲ GYVŪNŲ VIEŠBUTIS

GYVŪNŲ VIEŠBUTIS

Barkvilio gyvūnų viešbutis suteikia ramybę šeimininkams bei laimės jausmą jų augintiniui, užimdami jį fizine bei protine veikla

Garantuojame, kad dėsime visas pastangas, jog Jūsų augintinis jaustųsi laimingas gyvūnų viešbutyje Barkvilis.

Mums tai ypatingai svarbu, todėl rūpinamės gyvūnais vadovaudamiesi „Be streso" filosofija. Jauki viešbučio aplinka skirta įvairaus amžiaus ir dydžio naminiams gyvūnams. Prižiūrime ne tik šunis ar kates, bet ir vėžlius, jūros kiaulytes ir kitus naminius gyvūnus.

Gyvūnų viešbučio Barkvilis patalpose yra atskiros zonos, skirtos šunims, katėms bei kitiems smulkiems gyvūnams. Visiems augintiniams yra skiriami individualūs šildomi kambariai, kuriuose jie gali ramiai ilsėtis ir saugiai jaustis nakties metu, o dienos metu - žaisti su savo žaislais ar mėgautis skanėstais. Taip išvengiama potencialiai nesaugaus kontakto su kitu gyvūnu ir su tuo susijusių rizikų. Kasdien mūsų socialinėse paskyrose galite matyti kaip jaučiasi Jūsų augintinis.

Gebame pasirūpinti spec. poreikių turinčiais gyvūnais.

sunu_kambareliu_icon.png

ŠUNŲ VIEŠBUTIS

Šunų viešbutyje mažų veislių šunys yra apgyvendinami atskirai nuo didelių veislių. Aptvertos lauko aikštelės padengtos specialia danga, kad Jūsų šuniukas visuomet būtų švarus bei saugus. Jei lauke lyja, šalta ar karšta, tausojant Jūsų šuniuko sveikatą, užsiėmimai vyksta vidaus žaidimų aikštelėje. Dienos užsiėmimų metu augintiniai bendraus vieni su kitais tik tuo atveju, jei Jūs ar jis to pageidaus.

kaciu_kambareliai_icon.png

KAČIŲ VIEŠBUTIS

Kačių viešbutyje yra įrengti jaukūs bei šviesūs kambarėliai bei įrengta atskira žaidimų erdvė, kurioje Jūsų katytė galės laipioti, karstytis, tyrinėti aplinką ar tiesiog žiūrėti per langą. Katytės mėgsta individualų dėmesį, todėl dienos užsiėmimų metu jos nėra suleidžiamos viena su kita. Visas dėmesys skiriamas tik Jūsų katei.

smulkiuju_kambariukas_icon.png

KITŲ GYVŪNŲ VIEŠBUTIS

Smulkūs gyvūnai yra apgyvendinami kaip namuose. Jei Jūsų augintinis namuose gyvena narvelyje, tuomet atsivežkite jį kartu. Jei Jūsų augintinis namuose gyvena laisvai, tuomet ir pas mus jis gyvens atskirame kambarėlyje. Dienos užsiėmimų metu jam bus skirtas individualus dėmesys bei sudaroma geriausiai jo poreikius tenkinanti programa.

GYVŪNŲ VIEŠBUČIO FOTOGALERIJA
KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Labai rekomenduoju - nesenai buvome palikę savo šuniuką 12 dienų, pasiėmėme visą laimingą. Tikrai iš šuns elgesio atvykus pasiimti matėsi, kad jai ten buvo smagu ir patiko (prieš tai buvome palikę dar dviejuose šunų viešbučiuose, tai nėra ko lyginti...). Nuo šiol - mes lojalūs Barkvilio klientai! Linkėjimai šauniam ir draugiškam viešbučio kolektyvui nuo Džesės.

GIEDRĖ

bottom of page