top of page

Privatumo politika

Slapukų naudojimas

Mūsų tinklapis naudoja slapukus (cookies) išsaugodamas informaciją Jūsų kompiuteryje. Naudodamiesi mūsų tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu Jūsų kompiuteryje. Jei Jūs nesutinkate priimti slapukų iš mūsų tinklapio, prašome atjungti slapukų palaikymą savo interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu.

1. Kas yra Slapukai (Cookies)?

Slapukai tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį Jūsų kompiuterio kietajame diske. Taip tinklapis gali atpažinti jus, kai lankotės kitą kartą, arba atsiminti atitinkamą informaciją apie jus. Tai informacija, kokiuose vidiniuose puslapiuose lankėtės, kokius menu punktus pasirinkote, specifinę informaciją, kurią įvedėte į formas esančias mūsų tinklapyje, jūsų apsilankymo laikas ir datos.

2. Mūsų naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kurie renka informaciją ir siunčia trečioms šalims, t.y. Google Analytics ir Google Adwords. Slapukų pagalba surinkta informacija leidžia užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius rinkodaros pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus, tendencijas ir tobulinti tiek tinklapį, tiek Jūsų aptarnavimą. Renkame ir kaupiame statistinę anonimišką informaciją, kuri mums padeda geriau suprasti Jūsų poreikius. Norint gauti daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, apsilankykite jų tinklapyje https://policies.google.com/technologies/ads?hl=lt

Mes esame įsipareigoję gerbti ir apsaugoti jūsų duomenų saugumą, užtikrindami jūsų informacijos naudojimą ir saugojimą laikantis privatumo politikos.

3. Slapukų atsisakymas

Pagal pradinius nustatymus, dauguma naršyklių priima slapukus. Tačiau jūs turite galimybę atjungti slapukus, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Taip pat galima sukonfigūruoti savo naršyklės nustatymus, kad galėtumėte priimti tik atitinkamus slapukus, arba gauti perspėjimo pranešimą, kiekvieną kartą leidžiantį jums nuspręsti ar norite saugoti slapukus savo kompiuteryje. Norint valdyti slapukus savo kompiuteryje, tam yra įvairios galimybės, pvz., jums padės „pagalbos" sekcija jūsų naršyklėje. Taip pat jūs galite ištrinti ar išjungti sukauptą informaciją. Kadangi mūsų slapukai leidžia jums prisijungti prie pagrindinių tinklapio funkcijų mes rekomenduojame, kad paliktumėte slapukų palaikymą įjungtą. Jei slapukų palaikymas išjungtas, tai gali reikšti, kad jūs patirsite limituota tinklapio naudojimą ar negalėsite naudotis tinklapiu visiškai.

Asmeninės informacijos naudojimas

"Barkvilis" saugo Jūsų asmeninę informaciją, laikantis Lietuvos Respublikos ir ES asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą. Visa asmeninė informacija kaupiama siekiant:

- Užtikrinti kuo tikslesnį ir greitesnį kliento aptarnavimą;
- Savo laisva valia klientai suteikia asmeninius duomenis reikalingus patikimam prekių pristatymui ir sąskaitos faktūros (jei pageidaujama) išrašymui;

- Laikantis privatumo politikos visa pateikta informacija nėra parduodama, nuomojama, skolinama, dovanojama ar kitaip perduodama tretiems asmenims;

- Užtikriname tik tos informacijos saugumą, kuri pateikiama interneto svetainėje, bet neatsakome už asmeninės informacijos pateiktos svetainės ar socialinio tinklo Facebook komentarų skiltyje saugumą. Ši informacija yra vieša ir visiems prieinama, todėl kiekvienas lankytojas turi būti atsargus skelbdamas savo duomenis komentaruose.

bottom of page