top of page
UAB Barkvilis - gyvūnų viešbutis, šunų dresūra Vilniuje

Apie mus

Esame augintinių priežiūros centras, įvertintas 4,8 iš 5 žvaigždutėmis!

MES SIŪLOME

Šunų viešbutis, šunų dresūra, kirpykla_Barkvilis_1

VIEŠBUTIS GYVŪNAMS

kad galėtumėte ramiai atostogauti, vykti į komandiruotę ar remontuoti namus

Šunų viešbutis, šunų dresūra, kirpykla_Barkvilis_2

KIRPYKLA

kad augintinis būtų švarus, kvepiantis, stilingas ir be galo laimingas

Šunų viešbutis, šunų dresūra, kirpykla_Barkvilis_3

DARŽELIS

kad šuniukas išmoktų gerų manierų nuo pat mažų dienų 

Šunų viešbutis, šunų dresūra, kirpykla_Barkvilis_4

DRESŪRA

kad pasisemtumėte modernaus  auklėjimo ir priežiūros žinių

JŪSŲ PATOGUMUI VISOS MŪSŲ PASLAUGOS PAPILDO VIENA KITĄ

Laiką taupantys šeimininkai savo šuniui užsako SPA dienos programą -  atveža ryte prieš darbą, o pasiima vakare po darbų ne tik švarų ir gražų, bet ir gerai praleidusį laiką dienos centre.

Išvykę atostogų ar į komandiruotę šeimininkai yra ramūs palikę mūsų priežiūrai savo šunis ar kates gyvūnų viešbutyje, nes visuomet realiu laiku gali matyti, kaip jiems sekasi, o paskutinę išvykimo dieną paprašo išmaudyti, „nukailinti” arba apkirpti mylimą šunį, o kates - profesionaliai iššukuoti, kad namuose būtų kaip įmanoma mažiau augintinio plaukų.

Jaunų šuniukų šeimininkai yra mums dėkingi už pastangas darželyje pratinti šuniukus atlikti reikalus lauke bei nuo mažų dienų mokyti gerų manierų. Šuniukus šeimininkai taip pat pratina ir prie SPA procedūrų, kaip ausų bei nagų priežiūra, kailio džiovinimo procedūros.

Jaunų šuniukų šeimininikai bei šeimininkai, kurie susiduria su tam tikromis šunų elgsenos problemomis, naudojasi Barkvilio dresūros paslaugomis bei šunų trenerės pagalba.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Labai dėkoju už kompetetingą darbuotojų darbą. Nuoširdumas, profesionalumas, aplinka viršijo mano lūkesčius. Jūs nerealūs❤️Labai rekomenduoju🙂

NERINGA

KVALIFIKUOTA IR ATSIDAVUSI KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ AUGINTINIU

Mūsų visa komanda nuolat kelia savo kvalifikaciją, nes esame žingeidūs bei nuoširdžiai rūpinamės augintinių gerove. Būtent todėl vadovaujamės  „Be streso” filosofija, kuri skelbia, kad visos Barkvilio paslaugos bei procedūros turi būti teikiamos atsižvelgiant į augintinio, kliento bei darbuotojo gerovę.

 

Šunų dienos centras buvo įkurtas tam, kad šunys turėtų galimybę palaipsniui priprasti prie viešbučio aplinkos ir personalo. Pripratęs prie naujos aplinkos šuo ženkliai drąsiau jaučiasi pasilikęs viešbutyje ilgesniam laikui. Mes skiriame laiko pripratinti šunis ir prie SPA kirpyklos procedūrų, bei, atsižvelgdami į klientų interesus, sudarome galimybę palikti šunis dienos centre. Paisydami darbuotojų gerovės nepriimame agresyvių gyvūnų, tačiau visuomet rekomenduojame tuos, kas geba bei yra apmokyti dirbti su agresyviais augintiniais.

BARKVILIO FOTOGALERIJA
bottom of page