top of page

„NUKAILINIMO“ PROCEDŪRA VILNIUJE

Nukailinimo procedūra Vilniuje_1

Jei puikiai žinote tai, kad šuns plaukų namuose galite rasti pačiose keisčiausiose vietose - „nukailinimo“ procedūra yra būtent tai, ko reikia Jūsų augintiniui! Tai ne tik padės iš karto atsikratyti didelio kiekio plaukų, bet ir padės suvaldyti šėrimąsi ateityje.

„Nukailinimas“ tinka visiems šunims be išimties, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar veislės. Kirpykloje galime priimti ir mažus, ir vidutinius, ir labai didelius augintinius. Kiekviena procedūra atliekama remiantis principu „Be streso“ – naudojame įvairias papildomas technikas, padedančias išvengti streso ir raminančias augintinius.

Jokio

streso

Nukailinimo procedūra Vilniuje_2

Mūsų tikslas – pasiekti tai, kad kiekvienas augintinis džiaugtųsi kirpykla lygiai taip pat kaip ir žaidimų aikštele!

Daug dėmesio skiriame tam, kad augintiniai jaustųsi saugiai, o procedūros atliekamos kuo kokybiškiau. Kad „nukailinimas“ šuniui keltų teigimas emocijas naudojame nemažai skanėstų, todėl prieš procedūrą  rekomenduojame augintinio nešerti, o maistą atsinešti į kirpyklą.

Teigiamos

emocijos

Rekomendacijos

pasiruošimui

Kiekvienos procedūros metu fiksuojame šuns streso lygį ir pateikiame rekomendacijas šeimininkui, kaip pasiruošti ateinančiam kartui ir į ką atkreipti dėmesį namuose: kokios procedūros kelia didžiausią baimę, kokius pratimus galima atlikti namuose. Prireikus galime pasiūlyti ir dresūros pamokas, jei augintiniui bet kuri higienos procedūra kelia didelę įtampą.

„NUKAILINIMO“ PROCEDŪROS KAINA

Mažieji trumpaplaukiai (iki 10 kg)

1 val. 30 min.

nuo 40 Eur

Mažieji ilgaplaukiai (iki 10 kg)

2 val.

nuo 40 Eur

Vidutiniai trumpaplaukiai (10 - 20 kg)

2 val.

nuo 50 Eur

Vidutiniai ilgaplaukiai (iki 20 kg)

2 val. 30 min.

nuo 50 Eur

Didieji trumpaplaukiai (virš 20 kg)

2 val. 30 min.

nuo 50 Eur

Didieji ilgaplaukiai (virš 20 kg)

3 val.

nuo 60 Eur

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Labai patiko šuniui procedūra, buvo labai patenkintas kai grįžom jį pasiimti. Kolektyvas labai puikus, draugiškas, puiki atmosfera.

JUSTINA

bottom of page