top of page

ŠUNŲ KIRPYKLA VILNIUJE

Šunų kirpykla Vilniuje.png

Nors skamba keistokai, tačiau šunų kirpykla gali tapti puikia laiko praleidimo vieta Jūsų augintiniui! Kirpykloje vadovaujamės principu – „Be streso“. Tai reiškia, kad imamės visų įmanomų priemonių, kad kiekvienas vizitas būtų kuo malonesnis ir Jūsų augintiniui kiltų vien pozityvios asociacijos, susijusios su visomis atliekamomis procedūromis.

Šunys visuomet mokosi iš patirties, tad šunų kirpykla Barkvilis Vilniuje yra ta vieta, kurioje tarp bauginančių dalykų yra ir daugybė malonių patirčių: skanėstų, specialių nusiraminimo technikų, žaidimų ir kvapų. Rūpindamiesi gyvūnų emocine būsena, sukūrėme procedūras „Be streso“, kurios sulaukė didelio pasisekimo, nepriklausomai nuo šuns veislės ar anksčiau buvusios patirties.

Jokio

streso!

Kiekvienos procedūros metu atliekama ir papildoma higiena: ausų bei akių valymas, nagų kirpimas, bendras kailio būklės įvertinimas. Jei augintiniui kai kurios procedūros kelia labai didelę įtampą ir jų neįmanoma iki pabaigos atlikti, apie tai būtinai informuojamas šeimininkas bei kito apsilankymo metu toms procedūroms skiriamas papildomas laikas.

Papildoma

higiena

_L4A9213.jpg

Šunų kirpykla neturi būti gąsdinanti, todėl kiekvienam augintiniui skiriame daug individualaus dėmesio. Mūsų prioritetas ne tik idealus šuns kailis, bet ir puiki šuns emocinė būklė.

Šunų kirpimas atliekamas itin kruopščiai: kirpėjos atsižvelgia ir į šeimininkų poreikius, ir į veislės standartus bei į konkretaus šuns ypatybes. Kirpykloje naudojama tik profesionali kirpimo įranga, kuri užtikrina patį geriausią rezultatą. Įranga parenkama pagal individualų augintinio, jo kailio struktūrą bei būklę. Šunų kirpykla Vilniuje turi galimybę priimti ir mažų, ir labai didelių veislių šunis.

Kruopštus kirpimas

Labai svarbu ir tai, kad atvykdami į šunų kirpyklą, šeimininkai patys jaustųsi kuo ramiau – savo augintinius paliekate patikimose rankose, o Jūsų jaučiamas stresas gali padidinti šuns reakcijas į naujus dirgiklius.

Jauskitės

ramūs

ŠUNŲ KIRPYKLOS KAINOS

Mažieji trumpaplaukiai (iki 10 kg)

1 val. 30 min.

nuo 40 Eur

Mažieji ilgaplaukiai (iki 10 kg)

2 val.

nuo 40 Eur

Vidutiniai trumpaplaukiai (10 - 20 kg)

2 val.

nuo 50 Eur

Vidutiniai ilgaplaukiai (iki 20 kg)

2 val. 30 min.

nuo 50 Eur

Didieji trumpaplaukiai (virš 20 kg)

2 val. 30 min.

nuo 50 Eur

Didieji ilgaplaukiai (virš 20 kg)

3 val.

nuo 60 Eur

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Labai patiko šuniui procedūra, buvo labai patenkintas kai grįžom jį pasiimti. Kolektyvas labai puikus, draugiškas, puiki atmosfera.

JUSTINA

bottom of page