top of page

Vasarą auga gyvūnų viešbučių paklausa


Atostogos, kelionė ar liga – tai yra priežastys, dėl kurių žmonės ieško, kur palikti savo augintinius. Palyginti su kitomis Europos šalimis, gyvūnų viešbučių paslaugomis pas mus naudojamasi dar mažai. Tačiau esą paklausa didėja, ypač vasarą. Maisto ir veterinarijos tarnybos duomenimis, leidimus tokiai veiklai Lietuvoje turi 8 gyvūnų augintinių viešbučiai.

Dažniausiai dienai, kelioms, ar net ir mėnesiui šeimininkai augintinių viešbučiuose palieka savo šunis ir kates.


Dar prieš pusmetį nei šio viešbučio įkūrėja, nei darbuotoja neturėjo nuolatinio darbo.

„Buvau užregistruota Darbo biržoje ir papuolė į akis skelbimas, kad Avižienių seniūnijos Užubalių kaime reikalingas instruktorius-dresuotojas, susigundžiau tuo pasiūlymu, nes mes su vyru ir anksčiau veisėme šunis“, – gyvūnų viešbučio darbuotoja Laima Jacevičienė.

Rūpintis gyvūnais ir taip užsidirbti imtasi nuo metų pradžios. Pasak šeimininkės, gegužę viešbutis buvo pilnas, dar daugiau norinčiųjų čia patekti šiuo metu, prašoma ir kitų paslaugų.

„Turime paslaugą „augintinių taksi“, ją vis dažniau užsako, kad pervežtume gyvūnus. Planuojame plėstis, daryti atskirai dideliems šunims ir atskirai mažiems. Tai būtų 2 viešbučiai“, – pasakoja gyvūnų viešbučio „Barkvilis“ šeimininkė Daina Jarmalavičienė.


Šaltinis – portalas Delfi.lt

header.all-comments


bottom of page