top of page

KAČIŲ KIRPYKLA VILNIUJE

Kačių kirpykla Vilniuje.png

Nors manoma, kad katės pačios „atsakingos“ už savo kailio švarą, tačiau neretai ir joms prireikia pagalbos: ilgas kailis susivelia, atrodo neestetiškai, o svarbiausia – kenkia pačiam augintiniui. Labai dažnai ilgaplaukės katės kenčia nuo susidariusių sąvėlų: jos ne tik gadina kailiuko išvaizdą, bet ir kelia didelį diskomfortą.

KODĖL REIKALINGAS KAČIŲ KIRPIMAS?

Sąvėlų susidarymas gali pakenkti katės judesiams: jei sąvėlų atsiranda pažastyse ar kirkšnyse, katė negali tinkamai naudotis kojomis, pradeda vengti fizinio krūvio. Tad sąvėlos kartais gali tapti antsvorio atsiradimo bei pakitusios emocinės būklės priežastimi: katės tiesiog privalo reguliariai mankštintis, rąžytis, šokinėti, o to negalėdamos daryti gali susirgti depresija.

Kirpimo

svarba

Dažnai šeimininkai bijo, kad katės per daug stresuos ir vengia atlikti kai kurias higienos procedūras, tačiau, kad katė būtų sveika ir laiminga – tai padaryti būtina. Tad jei sunku tai atlikti namuose, patikėkite augintinį profesionalioms kirpėjoms, kurios pasirūpins ne tik kailio, bet ir emocine katės būkle.

Kerpant kates visuomet atsižvelgiama į jų veislę, kailio būklę bei emocinę būklę. Specifinių veislių kates rekomenduojame reguliariai kirpti, norint išlaikyti jų kailio struktūrą bei derinantis prie sezoniškumo.

Jokio

streso

Kačių kirpykla Vilniuje_1

Ilgai neprižiūrėtas kailis pavirsta kone „šarvais“, vadinasi oda tinkamai nebekvėpuoja, gali atsirasti grybelinių susirgimų, susidaryti žaizdos ir pan.

KAČIŲ KIRPIMO KAINA

Kačių kirpimas (be sedacijos)

2 val.

nuo 42 Eur

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Puiki SPA procedūra, viskas labai rūpestingai, greitai ir maloniai! Rekomenduoju, jeigu Jūsų augintinis plaukų kamuoliukas

RASA

bottom of page