top of page

KELK SAVO PROFESIONALUMĄ

plėsdamas žinių bagažą apie gyvūnų elgseną

Dauguma veterinarų, veisėjų ar šunų kirpėjų tobulai išmano savo darbą, tačiau retas kuris gilina žinias apie gyvūnų psichologiją bei elgseną. Klientai vertina ne tik profesijos išmanymą, bet ir gebėjimą rasti bendrą kalbą su jų augintiniu. 

NORIU
specialistas_titulinis.png

PO MOKYMŲ JŪS...

Pakelsite savo profesionalumo lygį

Įgysite unikalumą prieš konkurentus

Mokėsite įgytas žinias pritaikyti savo darbinėje praktikoje

Norėsite pakelti savo įkainius

LABAS!

Esu Aura Jankūnaitė – LKD dresuotoja bei veterinarijos felčerė. Nuolatos keičiantis technologijoms, metodams bei gyvūnų augintojų poreikiams, būtina sekti visas naujienas, todėl Barkvilio akademija kuria vis naujus mokymus, padedančius siekti aukštesnių tikslų bei gilinti savo žinias. Jei kyla klausimų – esu tam, kad į juos būtų atsakyta!

Aura.png

MOKYMŲ TEMOS

Vados įvertinimas veisėjams

Vados socializacija

"Paskutinę praktikos dieną supratau, kad Barkvilio mokymai iš tiesų veikia. Barkvilio viešbutyje su katėmis tvarkiausi tarsi būčiau profesionali kačių auklytė. 

Teorinių ir praktinių užsiėmimų laukiau su nekantrumu, jaučiausi puikiai, noras gilintis į kačių pasaulį, į profesionalaus gyvūnų prižiūrėtojo veiklą, tik dar labiau sustiprėjo.  Teorinė medžiaga, tikslinės namų darbų užduotys, vertingi patarimai, sutarčių, klausimynų šablonai bei itin naudinga praktika pateisino mano lūkesčius".

DIANA

Šiuo metu čia neturime produktų.

KONSULTACIJOS

Atrasti geriausią šuns ir šeimininko derinį – nelengvas uždavinys: dėmesį reikia atkreipti ne tik į naujosios šeimos poreikius, bet ir į konkretaus šuniuko būdą.  

Net ir tos pačios vados šuniukai gali būti kardinaliai skirtingi, todėl renkant jiems šeimininkus rekomenduojama turėti pradinę individo charakteristiką. 

bottom of page